Duitse schrijver Oliver Uschmann bezoekt Carmelcollege

Duitse schrijver Oliver Uschmann bezoekt Carmelcollege

Enthousiast kunnen we melden, dat maandag 7 november 2022 de Duitse jeugdschrijver Oliver Uschmann onze school bezoekt. De Duitse jeugdboekenschrijver komt in de week van 7 tot en met 11 november 2022 naar Nederland, voor een jeugdliteratuurreis. Tijdens dit bezoek komt hij vertellen over zijn jeugdboek ‘Meer geht nicht’, het boek wat hij samen met Sylvia Witt schreef.Enthousiast kunnen we melden, dat maandag 7 november 2022 de Duitse jeugdschrijver Oliver Uschmann onze school bezoekt. De Duitse jeugdboekenschrijver komt in de week van 7 tot en met 11 november 2022 naar Nederland, voor een jeugdliteratuurreis. Tijdens dit bezoek komt hij vertellen over zijn jeugdboek ‘Meer geht nicht’, het boek wat hij samen met Sylvia Witt schreef.

Terug